Вчора у дитячій лікарні Львова, що знаходиться на вулиці Пилипа Орлика, охрестили малюка, якого ще 9 травня підкинули у "Вікно життя".

Хлопчика назвали подвійним ім'ям Олександр-Юрій.

Про це  повідомили на сторінці "Дитячої лікарні на Орлика" у Фейсбук, зазначивши, що день став знаковим для медзакладу.

"Відпускаємо в подальше світле майбутнє здорового малюка! Віримо в його гарну долю, знаємо, що неодмінно буде щасливим!" - йдеться у дописі.

Після того, як дитину поклали у "Вікно життя", за нею дбайливо доглядали та обстежували лікарі та медсестри відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дітей. Пізніше хлопчика відправили у відділення патології новонароджених та недоношених дітей дитячої лікарні на Орлика.

Нагадуємо, 9 травня, о 23:20 у "Вікні життя" спрацювала сигналізація. Працівники спустилися і побачили там малюка, якому було лише 5 днів.

Після обстеження у дитини виявили жовтяницю. Через це їй була необхідна терапія.

Варто зауважити, що біля новонародженого малюка жінка, яка її народила, залишила записку з вибаченнями, а також з датою народження - 4 травня.

Нагадаємо, що «Вікно життя» у міській дитячій лікарні діє з березня 2017 року. Охрещений у ній хлопчик  уже 6-та дитина, яку залишили в ньому за 4 роки існування.

Створення «Вікна життя» не означає якогось схвалення намірів батьків позбутися своєї дитини. Проте в такий спосіб можна попередити випадки, коли немовлят залишають у небезпечних місцях і вони гинуть, а також допомогти жінці уникнути суспільного осуду.

Читайте більше новин від ІА Вголос за посиланнями: