Про це Ірина Фаріон сказала під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

«У мене було відчуття болю по всьому тілу. Я відчувала сильне психологічне напруження упродовж сидіння у Верховній Раді. Ти мусиш реагувати моментально на кожну фразу», – розповіла Ірина Фаріон.

Вона додала, що депутати ВРУ, які зараз мають більшість, «звикли до того, що всі під них пристосовуються та грають за їхніми правилами, звикли до того, що мораль, як основна категорія життя людини і суспільства, держави, не працює».

Ірина Фаріон наголосила, що «Свобода» актуалізувала моральні цінності у парламенті. Вона зазначила, що парламентській більшості «зручно жити у паралельних світах: безлад - для всіх, а Закон – лише для окремих людей».

«Ми не приймаємо такої моделі поведінки і звідси пішла наша реакція. Зрештою, реакція буде такою і далі. Ми не приймемо їхнього способу життя, – тут йдеться навіть не про політичну позицію, а про спосіб життя», – наголосила нардеп.

Як писав Вголос, на початку засідання Верховної ради України 13 грудня представники партії регіонів та опозиції побилися поблизу президії парламенту.