"Феодосійський винний фестиваль триватиме з 13 по 15 вересня. На WineFeoFest планується знайомство з найкращими винами, майстер-класи від сомельє (виночерпія), консультації енотерапевтів і винні тури", - розповів голова оргкомітету фестивалю Віталій Ковган.

За його словами, організатори заходу ставлять за мету розширення рамок курортного сезону в Криму, популяризацію кримських марок вина, а також позиціонування Феодосії, як центру подієвого курорту.

Ковган зазначив, що програма фестивалю за участю найкращих виноробів, сомельє і кулінарів, передбачає дегустацію найкращих вин і коньяків, в рамках якого відбудеться голосування за найкращий напій. Гості зможуть спробувати страви кухні народів Криму, взяти участь у коронації Королеви вина WineFeoFest, відвідати Ремісничу палату кримського фестивалю, відвідати Коньячний дім "Коктебель" і завод "Кримський винний дім", а також стати глядачем шоу-програми за участю музичної групи "Час і скло".

За словами заступника міністра курортів і туризму АРК Ольги Бурової, проведення у Феодосії таких фестивалів, як WineFeoFest, Koktebel Jazz Festival і Live in Blue Bay дало змогу цьому регіону посісти четверте місце в Криму за кількістю обслужених туристів.

"Ми вдячні Феодосійському регіону за те, що він один з найактивніших у розвитку подієвого туризму в Криму", - підкреслила Бурова.

Уперше WineFeoFest пройшов у Феодосії 2011 року. Фестиваль зібрав близько 30 тисяч гостей з України, Росії, Білорусі, Молдови і Китаю.

Джерело: Укрінформ