Як повідомив фінській телерадіомовній корпорації Yle міністр у справах Євросоюзу і зовнішньої торгівлі країни Олександр Стубб, комісія з економічного співробітництва між Росією і Фінляндією, основна мета якої – скорочення торговельних та інвестиційних бар'єрів між країнами, щорічно проводить зустрічі на рівні міністрів. Традиційно вони відбуваються навесні. Цього року зустріч мала відбутись у Санкт-Петербурзі під головуванням Стубба і заступника голови уряду РФ Дмитра Козака.

За словами  фінського міністра, зустріч відбудеться пізніше. Однак точна дата поки не визначена.
Негативно заяву фінського міністра сприйняла парламентська опозиція Фінляндії. Член партії «Центр» Антті Кайкконен заявив, що рішення Стубба суперечить інтересам Фінляндії.

«Фінляндія повинна підтримувати тісний діалог з Росією, незважаючи на ситуацію в Україні, – зазначив політик. – Скасовувати зустрічі на високому рівні – неправильний крок, тим більше що політичне рішення може бути досягнуто тільки через переговори».

Кайкконен також вважає, що дії Стубба суперечать офіційній позиції Президента Фінляндії, яка полягає в тому, що проблемні питання між Фінляндією та Росією не повинні замовчуватися.

Джерело: РБК-Україна