Перший парк буде побудований у Фінляндії вже цього літа, наступні плануються у Великобританії.

Один з парків з стилі Angry Birds, побудований невідомою компанією, був відкритий у Китаї в минулому році, Rovio і Lappset групи зазначають, що їхній проект буде першим мати ліцензію.

Гра Angry Birds стала найпопулярнішим платним мобільним додатком за весь час, на її тему вже випущена серія різних тематичних товарів, у тому числі іграшок, одягу і чохлів на телефони.

Творці зазначають, що тематичні парки спонукають фанатів гри до більшої фізичної активності.

«Компанія Rovio хотіла б спонукати любителів гри не тільки сидіти на дивані, а й виходити на вулиці, рухатися і веселитися», - заявив директор з маркетингу компанії Lappset Джохан Гренхолм.

«У парку будуть великі екрани, на яких можна буде грати. Там також буде тунель, через який потрібно пробігти з певною швидкістю. Якщо ви не укладетеся в певний час, то будете окроплені водою», - додав він.

Також Гренхолм заспокоїв батьків: «Ми не будемо стріляти нічим в парку, це важливо відзначити».

Медіаконсультант Тереза ??Уайз розповіла «Бі-бі-сі», що пов'язані з Angry Birds продукти виявилися дуже успішними, але планований експеримент став важким кроком, як і для будь-якого бренду.

Вона додала, що Rovio необхідно звернути пильну увагу на майбутнє своїх брендів і забезпечити Angry Birds франшизою, щоб «не видихнутися» після свого успіху.

З моменту випуску в 2009 році Angry Birds була завантажена більше 10 мільйонів разів. Її скачав навіть прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон. Президент Дмитро Медведєв у листопаді минулого року зізнався, що у будь-якого співробітника адміністрації президента є гра Angry Birds.

Джерело: Gazeta.ru