Відразу після повідомлення про призначення вчора ввечері до обласної міліції вирушила група швидкого реагування і протягом ночі близько трьох десятків активістів спорудили барикади з шин, розклали бочки з багаттям.

Приміщення заблоковане і зараз. Кілька самооборонівців з щитами перекрили вхід до міліцейського управління.

За словами керівника Народної самооборони Тараса Бородача, так громадськість протестує проти призначення саме Володимира Сміха, який був заступником попереднього керівника обласної міліції, підозрюється в причетності до «політичних» справ проти івано-франківських майданівців, інші ж кандидатури вважає «неетичним» зараз обговорювати.

Як розповів Тарас Бородач, він мав сьогодні зустріч з Володимиром Сміхом, який запитував «про можливі компроміси». Представники Народної самооборони і «Правого сектора» категоричні у своїй вимозі відставки головного міліціонера області, призначеного у Києві без погодження з громадою Прикарпаття: «єдиний спосіб швидко врегулювати це питання – написати самому заяву про відставку», – сказав Тарас Бородач.

Нагадаємо, на Львівщині призначення нового прокурора області Володимира Гураля викликало невдоволення й спротив громадськості. У результаті офіційне представлення, заплановане на 7 березня, було зірвано.

Джерело: Радіо Свобода