У французькому місті Монпельє 1 листопада відбулася перестрілка. Наразі відомо про одного постраждалого. Його госпіталізували до місцевої лікарні.

Серія пострілів пролунала у районі Ла-Пайлад, повідомляє 24 канал за посиланням на France Blue.

За даними поліції, перестрілка відбулася між двома злочинними угрупуваннями, які конкурують між собою. Стріляли з пістолетів, однак на місці події правоохоронці також знайшли гільзи від автоматичної зброї.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що постраждалий, імовірно, теж був причетним до перестрілки. Можливо, він входить до одного з угрупувань.

Мер Монпельє Міхаель Делафосс вже прокоментував перестрілку.

"Я рішуче засуджую огидні дії тих, хто хоче нав'язати свій закон. Цьому неймовірному насильству ніколи не буде місця в нашому суспільстві, ми – єдині", – заявив Делафосс.

Місцеві правоохоронці дуже стурбовані ситуацію у Монпельє. У профспілці місцевої поліції "Альянс 34" розповіли, що злочинці вже не соромляться з'ясовувати свої стосунки серед білого дня у центральних кварталах.

Поліцейські наголосили: якщо не посилити роботу правоохоронних органів, Монпельє може стати одним із найбільш кримінальних міст Франції.

У Франції, у м. Ніцца, 29 жовтня сталася кривава трагедія: чоловік з ножем напав на людей. Неадекват убив трьох осіб. Дві жертви загинули просто всередині церкви Нотр-Дам.

Згодом у Франції затримали третього підозрюваного в скоєнні теракту в Ніцці, у результаті якого загинули три людини.

https://twitter.com/AlexLeroy_90/status/1322891073249775622