Як інформує «Німецька хвиля», під час акцій протесту проти насилля з боку поліції, які відбулися у низці міст Франції у суботу, 1 листопада, були затримані загалом 34 чоловіки, чимало демонстрантів поранено. Зокрема у Нанті й Тулузі сталися масові сутички між учасниками акції протесту та поліцією.

У демонстрації в Нанті, за даними поліції, узяло участь майже 800 чоловік. Майже чверть із них влаштували заворушення і почали кидати у поліцейських пляшки та інші предмети. Правоохоронці застосували сльозогінний газ та гумові кулі.

У центральній частині Тулузи на акцію протесту вийшло близько 600 чоловік. В інших містах, скажімо, у Ліллі, Авіньйоні, Бресті, Ам'єні, Монпельє чи Бордо, у демонстраціях взяло участь від ста до двохсот чоловік.

Відзначимо, що хвиля заворушень прокотилася Францією через тиждень після загибелі учасника демонстрації поблизу Тулузи проти спорудження греблі на південному сході країни.

Зокрема, 21-річного активіста руху захисту природи вірогідно смертельно поранив вибух гранати, яку застосувала поліція. Прем’єр-міністр та міністр внутрішніх справ Франції Мануель Вальс і Бернар Казньов різко засудили насильство під час протестів. При цьому міністр внутрішніх справ заборонив поліції використовувати гранати.