Про це пише телеканал «Дождь» із посиланням на агентство «France-Presse».

Із посиланням на прокурора видання уточнює, що затримані готували нову терористичну атаку у Франції.

За даними телеканалу «Europe-1» підозрювані – громадяни Росії та вихідці з Чечні. Їх затримали ввечері в понеділок, 19 січня, в місті Безьє, що в департаменті Еро на півдні Франції. Заяву сторона обвинувачення зробила тільки сьогодні.

Росіян помістили під варту.

За даними телеканалу «France 3», громадянами Росії є четверо затриманих, п'ятий – громадянин Австрії.

Як повідомляє «Russia Today», посольство Росії в Парижі на цей момент не має інформації про затримання росіян за підозрою в підготовці теракту у Франції.

Французька газета «Midi Libre» уточнює, що одного з підозрюваних було затримано в місті Безьє, ще чотирьох – у регіоні Монпельє. У Безьє, недалеко від стадіону «Сокльєр», також було виявлено схованку з вибухівкою.

Прокурор Безьє Івон Кальве повідомив, що один із затриманих живе в Безьє, а інший, імовірно, в Монпельє, передає газета «Est Republican».

Адреси ще трьох затриманих зараз перевіряють. Розслідування доручено регіональній судовій поліцейській службі Монпельє.

За даними «Midi Libre», за одним з підозрюваних деякий час спостерігали правоохоронні органи. Імовірно, він був причетний до вибуху в Монпельє 12 листопада 2008 року.

Тоді вибух стався в одній з кімнат гуртожитку студентів університету Тріоле. Постраждало шестеро людей, з них двоє отримали серйозні поранення.

Вибух пролунав під час святкування дня народження студента з Росії. У компанії було двоє росіян, один з яких уродженець Чечні, молдованин, вірменин і двоє українців.