Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Francetvinfo», пише «Укрінформ»

«32-річний Шаріф Куаші та його 34-річний брат Саїд знаходяться в національному і міжнародному розшуку у зв’язку з терактом, в результаті якого в самому серці Парижа було вбито 12 осіб. Хто ж вони?» – запитує телеканал.

За даними журналістів, Шаріф Куаші, відомий під прізвиськом «Абу Іссен», є радикальним ісламістом. Його досьє добре вивчили фахівці у боротьбі з тероризмом. Уперше Шаріфа в 2008 році засудили до 3 років ув’язнення (з них 1,5 умовно) за участь у підпільному ісламістському угрупованні та вербуванні французьких громадян на війну в Ірак і Сирію.

Народився він 1982 року в 10-му районі Парижа в родині вихідців з Алжиру. Ще змалку він разом з братом став сиротою, тому їхнє дитинство пройшло в дитячому будинку міста Ренн. Шаріф серйозно займався спортом і певний час працював спортивним інструктором в Парижі, куди після дитячого будинку переїхав разом зі старшим братом Саїдом. Шаріф брав активну участь у підпіллі так званого угруповання еміра Фаріда Беньєту, яке вербувало бойовиків для «Аль-Каїди» в Іраку під керівництвом терориста Абу Мусаба аль-Заркаві. Після свого звільнення молодший з братів Куаші працював у рибному відділі одного зі столичних супермаркетів.

У 2010 році ім’я Шаріфа Куаші згадувалося у зв’язку зі спробою втечі засудженого у 2002 році до довічного терміну за теракт в Парижі (1995 рік, 30 поранених) члена Ісламської збройної групи Алжиру (GIA) Смаїна Аїта Алі Белкасема. Хоча Куаші і були висунуті обвинувачення, він через відсутність прямих доказів «вийшов сухим з води».

Саїд Куаші народився у вересні 1980 року, як і його брат, у 10-му районі Парижа. Поліція не має даних про його причетність до скоєння злочинів на території Франції.

Обидва брати регулярно відвідували столичну мечеть в районі бульвару Сталінград, де читав молитви Фарід Беньєту. Повідомляється також, що брати Куаші проживали певний час на території Сирії, звідки й повернулися перед терактом.