21 травня о 19:13 до Оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області від чергового Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення надійшло повідомлення про те, що під час проходження маршрутом Чорногірського хребта групою туристів в районі урочища “Гаджина” гори Шпиці Верховинського району виявлено жінку,1962 р.н., жительку міста Івано-Франківськ, яка перебуває у важком стані, має численні забійні травми та самостійно не може пересуватись.

Як інформує пресслужба ДСНС, для проведення аварійно-рятувальних робіт залучено Верховинське пошуково-рятувальне відділення у складі 4 чоловік на 1 одиниці техніки.

«О 22:10 верховинські рятувальники прибули до місця події, було встановлено, що потерпіла перебуває у важкому стані з травмами голови, живота та загальним переохолодженням. О 22:30 розпочато заходи з перенесення потерпілої на ношах. Станом на 03:45 22 травня рятувальники на ношах перенесли потерпілу близько 5,5 км та перевезли близько 4,5 км на спеціалізованому автомобілі волонтерів Ленд Ровері “Діфембер” до села Бистрець Верховинського району та передали працівникам швидкої невідкладної медичної допомоги», – зазначають в держслужбі.

Медики констатували смерть потерпілої. Обставини отримання травм та смерті жінки встановлюються працівниками поліції.

Як раніше повідомлялося, 18 травня в Одесі обвалилася стіна житлового будинку в історичному центрі міста – на вулиці Торговій.