Про це пише депутат Одеської облради Олексій Гончаренко, який зараз перебуває у Горлівці, у своєму блозі на «Українській правді».

«Частині особового складу відділення у внутрішньому дворі хтось в камуфляжі, який представився підполковником російської армії з Сімферополя і пред’явив російський паспорт (!!!), представив нового начальника – людину в цивільному Шульженко Олександра Федоровича», – повідомляє Олексій Гончаренко.

Чинного начальника Горлівського міську правління міліції вивели з розгромленої будівлі. Зброю офіцер сепаратистам не здав, його посадили в машину.

Гончаренко повідомляє, що Горлівка була одним з небагатьох міст Донецької області, де міліція на чолі з полковником Андрієм Крищенко чинила опір сепаратистам. Однак за дві доби ніхто до них не прийшов на допомогу і відділення міліції зневірилось.

Гончаренко розповів, що штурмували відділення міліції натовп з 200-250 чоловік, які були з георгіївськими стрічками, масках. Вони були озброєні камінням, палицями, металевими щитами, коктейлями Молотова.

Як писав «Вголос», сьогодні, 14 квітня, сепаратистам вдалось захопити приміщення Горлівського міськуправління міліції в Донецькій області.