Вони є громадянами Греції і проживають в місті Мітіліні на острові Лесбос, повідомляє грецький телеканал Skai з посиланням на поліцію.

Сімейна пара - 19-річна дівчина і 21-річний хлопець - разом з його матір'ю прийшли реєструвати хлопчика у віці 2,5 місяців і виписати свідоцтво про народження. У них не було деяких документів.

Співробітники муніципалітету викликали поліцію, яка заарештувала всіх трьох. Поліцейським цигани заявили, що дитину їм дала якась циганка в Афінах, повідомляє телеканал.

У свою чергу сайт lesvosreport.gr повідомив, що немовляті знадобилася медична допомога і його привезли до лікарні. Співробітникам лікарні здалася дивною поведінка батьків ,які спочатку стверджували, що це їхня дитина, а потім сказали, що дитина з Афін і «гостює» у них. Лікарі повідомили в поліцію, яка заарештувала сімейну пару і матір «батька» . Поліція має намір провести тести ДНК.

Відзначимо, що це вже друга подібна подія за останній тиждень.

16 жовтня поліція виявила в таборі циган біляву, білошкіру дівчинку 4-5 років. Аналіз ДНК показав, що вона не є дочкою циган, у яких жила.

Справжніх батьків дівчинки зараз розшукує Інтерпол. 

Джерело: РИА Новости