Про це заявив міністр з виконання покарань Созар Субарі. Всі учасники акції відбувають покарання у виправній установі номер 14 в селі Гегуті (Західна Грузія).

Вони незадоволені призупиненням створення комісії з недоліків грузинського правосуддя. Про її створення керівництво країни оголосило минулої зими, проте з тих пір питання так і залишилося відкритим. Передбачалося, що члени цієї комісії займуться переглядом вироків по тяжких і особливо тяжких злочинах, які були винесені за колишньої влади.

Деякі з учасників голодування, зі слів Субарі, вимагають також скасувати статтю про кримінальну відповідальність за приналежність до «злодійського світу» (мова йде про перший пункт 223 статті, яка була введена в грузинський КК після «революції троянд»).

« Щодо тих, хто голодує у зв’язку з комісією, уряд дав відповідь, ми працюємо над цим питанням. А ті, хто голодує у зв’язку з 223-1 статтею, голодують марно, тому що політика не зміниться. Я говорю прямо, дуже жорстко і чітко. Це політика уряду», – підкреслив міністр.

Джерело: lenta.ru