Як наслідок, постраждали 8 осіб, пише «Інтерфакс» із посланням на міністра охорони здоров'я Грузії Давида Сергієнко.

«Постраждали вісім туристів. Всім їм надали медичну допомогу на місці. Травми не надто серйозні, крім двох туристів з України та з Швеції. Зараз в Гудаурі приїхали реанімобілі і, ймовірно, цих двох туристів ми перевеземо в Тбілісі», – зазначив Сергієнко у коментарі журналістам.

За його словами, у туриста з України відкритий перелом руки, йому вже надали першу медичну допомогу, а вагітна туристка зі Швеції скаржиться на болі в спині.

У зв'язку з аварією на канатній дорозі в Гудаурі МВС Грузії порушило кримінальну справу за статтею «порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, повітряного або підвісного транспорту».

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що постраждалих понад 10 осіб.

За попередньою інформацією, на канатній дорозі відключилася електроенергія. На відео, яке раніше поширили телеканали, видно, що відбувалося на місці після відключення електроенергії: крісла скочувалися по канатній дорозі і врізалися один в одного, в результаті чого люди падали з висоти на сніг.

Як відомо, Гудаурі є одним з найпопулярніших гірськолижних курортів Грузії. Він розташований поблизу дороги, що веде до грузинсько-російського кордону, на висоті більше двох тисяч метрів над рівнем моря. Висота снігового покриву на схилах досягає 1,5 метра. Більшість гірськолижних трас на курорті розраховані на новачків, дітей та любителів, але є траси і для професіоналів.