Адміністрація харківського супермаркету “Рост” не надала слідчим ДБР, які розслідують вбивство покупця поліцейським, відео з місця події.

Про це журналістам розповів директор Полтавського територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР) Володимир Тимошко, який прибув до Харкова на прийом громадян, повідомляє Укрінформ.

“На офіційний запит наших слідчих надати повне відео з місця події у рамках розслідування законності застосування зброї поліцейським, адміністрація супермаркету “Рост” відповіла відмовою”, – зазначив Тимошко.

Водночас, за його словами, у супермаркеті проведено обшук та вилучено документи. Встановлено, що частина свідків-співробітників супермаркету знаходилися не там, де вказано у їхніх свідченнях.

“Наразі поліція розслідує подію у супермаркеті “Рост” за ст. 348 КК України (посягання на життя співробітника правоохоронного органу), а ДБР – за статтею 115 КК України (вбивство),” – додав Тимошко.

Він не став коментувати свідчення поліцейських, що вбитий покупець перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Раніше, 5 грудня 2018 року близько 21:50 у супермаркеті “Рост” 25-річний поліцейський застосував табельну зброю після того, як йому завдав ножові поранення 24-річний громадянин, який відмовився платити за зіпсований товар.

Обидва постраждалих госпіталізовані. У ніч на 6 грудня поранений громадянин помер у лікарні. Поліцейський прооперований, його стан стабільний. За попередньою інформацією, поліцейський вистрілив двічі.