Для захисту бригади швидкої допомоги викликали бійців спецпідрозділу «Беркут», передає прес-служба МВС.

Згідно повідомлення, перехожі побачили по вулиці Героїв Праці чоловіка, що лежав на землі і викликали швидку допомогу.

«Чоловік поводився дуже дивно, і не міг пояснити медикам, що з ним сталося. Крім того, від нього на кілометр тхнуло спиртним», – йдеться в повідомленні.

«Лікарі попросили його пройти до машини швидкої для отримання медичної допомоги та подальшої госпіталізації. Той погодився, але згодом в дорозі ситуація прийняла зовсім несподіваний оборот. Чоловік став поводитися неадекватно, почав лаяти лікарів нецензурними словами і пообіцяв порізати їх «на шматки». Як доказ своїх намірів він продемонстрував переляканим медикам ніж, який був схований у нього в кишені», – сказано в прес-релізі.

Після цього лікарі зателефонували за номер 102 і на місце події прибув слідчо-оперативна група Московського райвідділу міліції та наряд бійців спецпідрозділу «Беркут», що патрулювали цей район.

«По рації нам надійшов виклик про небезпечну ситуацію, в яку потрапили лікарі бригади швидкої невідкладної допомоги», – розповідає міліціонер БМОП «Беркут» прапорщик міліції Сергій Шоптенко.

«Наш наряд як раз знаходився неподалік, тому ми терміново вирушили рятувати медиків. Чоловік тримав в руці ніж, знаходився в неадекватному стані, тому нам прийшлося роззброїти його та доставити до райвідділу міліції», – додав він.