Про це повідомила віце-мер Харкова Світлана Горбунова-Рубан, пише «Укрінформ».

«Ми сподівалися, що до осені ситуація на Донбасі налагодиться, і всі поїдуть додому, але виїхали тільки жителі Слов’янська і Краматорська, інші залишилися. Тепер, коли температура повітря знижується, їх потрібно поселити у теплі приміщення. Ми пристосували для цього дев’ять територіальних центрів соціального обслуговування. Раніше вони були розраховані лише на денне перебування. Тепер там створено умови для цілодобового перебування: влаштовані кухні, спальні місця, встановлені душові кабіни, розширені санвузли», – розповіла вона.

Всього, за словами віце-мера, розгорнено 120 ліжко-місць, а після реконструкції терцентру у Московському районі з’являться ще 92 місця.

Горбунова-Рубан додала, що частину переселенців взяли на зиму міський Центр реабілітації дітей-інвалідів та інвалідів дитинства «Промінь», а також Центр реінтеграції бездомних громадян.

У Харкові зареєстровано 17 тисяч переселенців з Донбасу, і більшість живе у рідних, знайомих або винаймає житло.

У Харкові до кінця року за сприяння Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) буде побудовано селище модульних будинків з усіма зручностями, де розмістяться 400 чоловік. Почата також реконструкція дитячого садка для розміщення ще ста чоловік.