У Харкові 77-річна пенсіонерка померла, не дочекавшись своєчасної допомоги медиків. Про це повідомили в сюжеті ТСН.

“Пенсіонерці, якій стало зле, додому викликали терапевта. Той відправив пацієнтку до кардіології. Але там жінці відмовили у медичній допомозі і відправили в іншу лікарню. Не дочекавшись своєчасної допомоги медиків, пенсіонерка померла”, – йдеться у сюжеті.

Як зазначається, лікар, якого викликали додому, направив Надію до кардіології та домовився з колегою про прийом. Проте до приймальні пенсіонерку не пустили.

“Кажу: у мене ж з лікарем договір, він чекає. Нехай тільки спробує він вас прийняти. Пролунала така фраза”, – розповіла донька померлої Олена Лиманська.

Після чого із міської клінічної лікарні пацієнтку у тяжкому стані направили в багатопрофільну лікарню. За попередньою інформацією, у неї була хронічна патологія серця. Згодом лікарі надали жінці першу допомогу, але врятувати її не вдалося.

За словами Олени, її матір можна було врятувати, якби не був згаяний час.

Наразі у прокуратурі почали розслідування цього інциденту. На думку слідства, причиною смерті стала лікарська недбалість. Справу кваліфікували за фактом ненадання або неналежного надання медичної допомоги працівником медичної установи. Наразі слідство триває.