За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, у результаті антитерористичної операції силами МВС у Харкові повністю зачищено від сепаратистів захоплений і підпалений будинок ОДА. Пожежу вдалось ліквідувати.

Було затримано близько 70 осіб, підозрюваних у протиправних діях, пов'язаних з сепаратизмом, організацією масових заворушень, заподіянням шкоди здоров'ю людей та порушенням ще цілого ряду статей.

Також Аваков зазначив, що операція проведена без застосування вогнепальної зброї.

Натомість повідомив голова Харківської ОДА Ігор Балута, адміністрація повністю звільнена і готова до роботи.

«На даний момент будівлю облдержадміністрації взято під охорону правоохоронцями та бійцями збройних сил України, вона повністю готова до роботи співробітників ХОДА», – цитує Балуту прес-служба ОДА.

Керівник області зазначив, що антитерористична операція в місті буде продовжена.

Як повідомляв «Вголос», після 23:00 7 квітня перед входом до облдержадміністрації сепаратисти підпалили покришки, в результаті чого вогонь перекинувся на перший поверх будівлі ОДА. Міліції вдалось витіснити сепаратистів з фойє Харківської ОДА. Після цього сепаратисти повторно захопили будівлю облдержадміністрації.

Нагадаємо, учора ввечері у Харкові сепаратисти оголосили створення «Харківської народної республіки».  

За даними міського голови Харкова Геннадія Кернеса, після сутичок з проросійськими мітингувальниками у харківські лікарні за допомогою звернулось 30 людей, одна людина загинула.