Перед пам'ятником Леніну мітингують активісти Українського східного блоку та громадської організації «Боротьба», пише «УНІАН».

Учасники мітингу «Боротьби» протестують проти проведення мобілізації та вимагають проведення референдуму. Вони тримають в руках прапори СРСР, України, георгіївський стяг  і плакати з написами «Никаких выборов без референдума», «Нет мобилизации, войне. Матери, жены, дети».

Український східний блок у свою чергу вимагає проведення референдуму за федералізацію та надання російській мові статусу державної.  Учасники мітингу тримають прапори Росії, СРСР, георгіївські стяги.

Також проходить мітинг у центрі площі Свободи, який організувало об'єднання «Юго-восток». Його учасники тримають прапори Росії та СРСР і плакати з написами «НАТО нет», «Союзу братских народов быть» і скандують «Росія», «Референдум». Учасники цього мітингу також вимагають проведення референдуму за федералізацію та надання російській мові статусу державної.

На площі Свободи свою акцію проводять і кілька десятків прихильників руху монархістів, які «озброєні» прапорами Російської федерації, політичної партії «Русское единство» та жовто-чорно-білим прапором монархістів, наполягаючи на відтворенні російської імперії.

Разом з тим, у Харкові перед пам’ятником Тарасові Шевченку проходить традиційний мітинг євромайданівців. Люди тримають національні прапори та транспарант з написом «Yes ЄС».

Учасники мітингу мають прикріплені до одягу жовто-сині стрічки. Мітингувальники засуджують агресивну політику Росії стосовно України, виступають за єдність держави та проти війни.