Сьогодні у Харкові понад 100 осіб пройшли маршем з нагоди Дня 1 травня. Люди зібралися близько 10:00 біля будівлі Історичного музею на площі Конституції і пройшли колоною по вулиці Університетській та Соборному узвозу до Благовіщенськох площі, де провели мітинг біля монумента в пам'ять про першу харківську маївку. Про це повідомляють Українські Новини.

Учасники ходи несли червоні прапори з написами «Соціалісти», плакати з написами «Хай живе 1 травня – день солідарності трудящих», «Люди! Зупинимо тарифний геноцид!», «Владо, припини реабілітувати нацизм!» та інші. Вони скандували «Нацизм не пройде».

Про акцію заявила громадська організація «Трудова Харківщина».

Ходу і мітинг охороняли працівники поліції. Зокрема, вони затримали чоловіка, який кинув у людей в центрі колони пляшку з водою.

За даними «Радіо Свобода», учасників ходи в Харкові облили кефіром. Поліція затримала місцевого активіста організації «Світанок» Вадима Позднякова, який зізнався у скоєному. Проте після профілактичної бесіди його відпустили.

Як наголошує видання, за кілька хвилин до початку ходи поліцейські радили учасникам акції не діставати прапори, на яких була зображена комуністична символіка. Проте людей переконати не вдалось.  

«Вголос»