Працівники поліції разом зі співробітниками Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури припинили діяльність злочинного угруповання наркоторговців у Харкові. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області.

“Під час обшуків вилучено близько однієї тонни наркотичного зілля, фасувальне обладнання, пакувальну тару та гроші. Встановлено, що до організації злочинної групи причетні особи з числа колишніх співробітників правоохоронних органів. До протиправної діяльності вони залучили понад десятьох спільників”, – повідомляють у поліції.

Там також наголошують, що зловмисники отримували макову соломку великими партіями з західних регіонів України, змішували її з харчовим маком для маскування та фасували як легальний продукт. Після чого розповсюджували на території Харкова і області серед наркозалежних. “Кожна півкілограмова пачка такого зілля містила щонайменше 14 грамів високоякісної макової соломки”, – уточнюють правоохоронці.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження та проведено обшуки за місцями мешкання членів злочинної групи, а також виготовлення та збуту наркотиків. Виявлені речові докази будуть надані суду.