Зараз над організацією його проведення працює ціла команда, у яку входить міське управляння культури, організатори «RespublicaFEST», лідер гурту «Моторролла» Сергій Присяжний та лідер гурту «Чумацький Шлях» Сергій Строян.

«Рок-фестиваль був особисто моєю ідеєю, - зізнається міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. - Це було одне з перших завдань, яке отримав начальник управління культури після свого призначення трохи більше року тому».

Планується, що фестиваль матиме кілька сцен, головна з яких розташується на пляжі річки «Південний Буг». Хедлайнерами фесту виступлять гурти «Тартак», «Моторролла» і «Чумацький Шлях», проте організатори обіцяють – цей список поповнюватиметься.

Очікується, що фестиваль вартуватиме близько 350 тисяч гривень.

«Фестиваль буде безкоштовним для слухачів, але це не означає, що він не дасть прибутку, - пояснює міський голова. Його мета – привабити в місто туристів.  Зароблятимуть наші підприємці, які запропонують відвідувачам товари та послуги, зароблятимуть місцеві готелі, заклади харчування тощо. А з заробленого всі вони сплатять податки в місцевий бюджет, тому значна частина витрачених на захід коштів хоч і опосередковано, але повернеться в казну».

 

 «Вголос»