«Знайшовши вибухонебезпечний предмет на пляжі, колишній військовий вирішив здати його у міліцію, але при цьому порушив усі інструкції із заходів безпеки», - сказано в повідомленні.

Шукаючи місце для відпочинку поблизу річки, чоловік побачив у траві підозрілий предмет, схожий на гранату. Оскільки пенсіонер у минулому – військовий, він вирішив діяти на власний розсуд: загорнув гранату у ганчір’я і приніс під обласне Управління внутрішніх справ, розташоване неподалік.

Чергові на прохідній не пропустили відвідувача з вибухонебезпечним предметом всередину. Вони діяли згідно з інструкції: повідомили керівництво, викликали слідчо-оперативну групу та вибухотехніків. За лічені хвилини перекрили рух транспорту по прилеглій вулиці, обмежили доступ до гранати.

Міліціонер-водій чергової частини Дмитро Бірюков, який нещодавно повернувся з АТО і має досвід поводження з вибухонебезпечними предметами, помістив гранату в захисний контейнер, де вона перебувала до приїзду вибухотехніків.

Експерти кажуть, що швидше за все це учбова граната Ф-1. Її вилучили і направили на експертизу.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням у разі виявлення підозрілих предметів одразу ж телефонувати на лінію «102» і в жодному разі не торкатися їх руками, тим більше переміщувати. По можливості — обмежити доступ до них сторонніх людей.