Про це повідомляє ngp-ua.info

Маршрути №36 Книжківці-Катіон, №25 Ракове-Катіон, №25А Ракове-Катіон дісталися ТОВ «Хмельницьке таксі», якому жодна фірма не склала конкуренції. Договори на перевезення запропоновано підписати терміном на 5 років.

ФОП Марценюк В.М виграв два маршрути №26 Вул. Північна-Катіон, №37 Вул. Північна-вул. Будівельників. Цьому перевізнику також ніхто не склав конкуренції. Однак через неповне виконання вимог конкурсу (не надав даних про наявність транспорту для перевезння осіб з особливою потребою) з ним буде укладено договір на один рік.

Маршрут №54 Дачі «Електроніка»-Лезневе-2 виграло хмельницьке ТОВ «Рембуд-транс». Його опонент ПП “АТП Поділля-Тур” (Хмельницький) поступився за рахунок бальної системи – 29 проти 31. Договір має бути підписано на 5 років.

Маршрут №7 Озерна-Лезневе відійшов комунальному підприєимству «Електротранс», з яким буде підпсиано договір терміном на 1 рік.

Водночас не вдалося обрати переможців на чотирьох маршрутах: №№ 18 Вул. Верейського-Ракове, 19 Ракове-Озерна (заявилося ТДВ «Чемеровецьке АТП 16847», якого комісія не допустила до участі через рдя претензій – НГП); 20 Катіон-Лезневе, 47 Перший парковий-Катіон (не пройшло ПП «АТП Поділля-Тур»).

На лот №58 Озерна-Катіон не знайшлося бажаючих перевізників.

«На мою думку, перевізники не достатньо добре підготувалися до конкурсу, майже у кожного з них були переобладнені транспортні засоби. Наразі маємо визначити тимчасових перевізників на маршрутах, які не вдалося розіграти на конкурсі», – резюмував голова комісії і заступник мера Андрій Бондаренко.