Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Майданчики із синтетичним покриттям та із тренажерним обладнанням були спорудженні за кошти обласного та міського бюджетів в межах виконання обласної програми “Спортивний майданчик” на 2011-2016 роки, заходи якої були затверджені рішенням Львівської обласної ради від 24.05.2011 р. №135. Облаштування футбольного поля, його освітлення та баскетбольно-волейбольного майданчика було виконано за кошти міського бюджету.

Після освячення спортивного комплексу з вітальним словом виступили: голова Жидачівської райдержадміністрації Сергій Коваль, заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Марія Стеців, Жидачівський міський голова Володимир Левко, Ходорівський міський голова Олег Коцовський та ін.

Після відкриття оновленого спорткомплексу, відбувся концерт місцевих творчих колективів. Святкування продовжилися низкою спортивних заходів. Зокрема було проведено: турнір з міні-футболу серед дитячих команд, в якому взяли участь 4 дитячі футбольні команди; турнір з міні-футболу серед ветеранів, в якому взяли участь: ветеранська команда Львівської обласної ради, ветеранська команда Жидачівської райдержадміністрації та ветерани м.Ходорова; баскетбольні змагання між двома жіночими командами з баскетболу, а усі бажаючі мали змогу випробувати свої сили в шаховій першості Ходорова.