У Кабінеті міністрів спільно з представниками громадських організацій створять робочі групи для боротьби з корупційними схемами у різних галузях.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на конференції в клубі Кабміну, передає “Укрінформ“.

Дубілет зазначив, що робочі групи для боротьби з корупційними схемами складатимуться з представників уряду та громадянського суспільства. Для цього 110 громадських організацій описали 139 необхідних антикорупційних заходів у різних сферах.

Як приклад корупційних схем, які необхідно подолати, називали затягування різними органами влади та інституціями ухвалення рішень, що змушує бізнес звертатися до посередників, аби вирішувати питання.

Координатор урядово-громадської ініціативи “Разом проти корупції” Оксана Величко розповіла, що, до прикладу, були нарікання, що Державіаслужба затягує розгляд питання щодо визначення допустимої висоти будівель навколо аеропортів, і будівельники змушені шукати людей, які допоможуть пришвидшити вирішення питання.

Вона також додала, що сенс пропозиції полягає в тому, що для боротьби з галузевими корупційними схемами необхідно створити проект команди, скласти план, призначити відповідальних з боку влади і з боку громадських організацій.

Нагадаємо, що колишній IT-директор “Приватбанку” візьметься за проєкти з боротьби з корупцією.