Їх експлуатація створювала загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків. знаходилось п’ять балонів зі зрідженим вуглеводневим газом (норма - один), під’єднаних до газових плит з гумотканинними рукавами. 

Згідно з Державними будівельними нормами заборонено встановлення балонів ЗВГ в приміщеннях підприємств громадського харчування, побутового обслуговування населення у місцях скупчення людей. Порушення «Правил безпеки систем газопостачання України» на підприємствах, що використовують побутові газові прилади виявлено під час проведення спільних перевірок теруправлінням Держгірпромнагляду у Львівській області та прокуратурою району. 

Встановлено також, що у власника відсутні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки (зберігання, експлуатація балонів із зрідженими газами) та розміщення об’єкту підвищеної небезпеки від місцевих органів самоврядування, погодженого із Держгірпромнаглядом. Об’єкт системи газопостачання в експлуатацію не прийнятий, немає угоди на монтаж та технічне обслуговування спеціалізованою організацією. 

За матеріалами перевірки прокуратурою Турківського району проти підприємця порушено кримінальну справу.