Вдень у четвер, 16 травня, американський винищувач F-16 зазнав катастрофи, впавши на складове приміщення у Морено Воллі, Каліфорнія, але пілот встиг катапультуватися.

Про це повідомляє «The Los Angeles Times».

«Винищувач F-16 повертався на військово-повітряну базу Марч, коли стався інцидент», – повідомляє видання і додає, що пілот встиг катапультуватися.

«Los Angeles Times» цитують слова заступника голови пожежної частини військово-повітряної бази Марч Тімоті Голлідея, який повідомив, що внаслідок падіння літака почалася пожежа, але вона «не була великою».

Стан пілота поки не відомий, як і обставини інциденту та події, що передували падінню літака.

https://twitter.com/abc7robmcmillan/status/1129172559298084865

Згодом видання «USA Today» повідомило, що пілот приземлився вдало, але принаймні троє людей отримали поранення на землі.

Пілот зміг ходити після катапультування з реактивного літака, а троє людей постраждали на місці катастрофи і були доставлені до медичного центру.

Аварія сталася, коли пілот приземлявся після планової тренувальної місії, повідомив заступник начальника пожежної охорони Базового резерву в березні Тімоті Голлідей.

«Пілот мав гідравлічні проблеми, – розповів Голлідей. – Він почав втрачати контроль над літаком».

Озброєний «Бойовий Сокіл», що входить до 114-го винищувального крила, розташованого в районі Су-Фолс, Південна Дакота, пішов приблизно о 15:45. і врізався в склад «See Water Inc. на Opportunity Way», недалеко від міждержавного сполучення 215.