Представник медслужби канадської провінції Саскачеван Деніз Уеркер повідомила, що в лікарню міста Саскатун поступив чоловік, який нещодавно повернувся з Ліберії, передає телеканал CBC.

За словами представника медслужби, симптоми пацієнта дають лікарям підстави вважати, що у чоловіка вірусна геморагічна лихоманка, яка може виявитися лихоманкою Ебола. Пацієнт перебуває в критичному стані. Він був ізольований. В даний час ризику розповсюдження захворювання немає.

Лихоманка Ебола є рідкісним, але вкрай небезпечним вірусним захворюванням. Легко передається від людини до людини і приводить до летального результату в 90 % випадків. Хвороба супроводжується сильним головним болем, загальною втомою, діареєю, болями в м'язах, животі і легенях, а також сильним кашлем.

Смертельно небезпечне захворювання, в результаті якого в Гвінеї вже померли близько 60 чоловік, було зафіксовано на початку лютого в південних провінціях цієї країни. У ЗМІ раніше з'явилися повідомлення, що захворювання могло поширитися на сусідню Ліберію.

Джерело: ІТАР-ТАСС