У день його народження було започатковано щорічний пробіг імені Анатолія Чупилки, а також на вході до Канівської середньої школи №6, де навчався герой, з ініціативи та за сприяння «свободівців» було урочисто відкрито пам'ятну дошку, інформує прес-служба ВО «Свобода».

Заходи почалися з покладання квітів до могили Анатолія Чупилки. Вшанувати чин героя прийшли родичі, однопартійці, колеги та бойові побратими. Потому відбувся легкоатлетичний пробіг ім. Анатолія Чупилки, який започаткувала Канівська міська організація ВО «Свобода», адже воїн-«свободівець» пропагував здоровий спосіб життя: не пив, не курив, займався спортом. У пробігу взяли участь учні, активісти черкаського «Соколу» та прості мешканці міста. Фінішували спортсмени біля школи №6, де відбулося відкриття пам'ятної дошки. Багато людей у своїх виступах згадували добрим словом Анатолія.

Виступаючи на мітингу-реквіємі під час відкриття пам'ятної дошки, член Політради ВО «Свобода» Юрій Ботнар, зокрема, сказав: «Ми перейняли прапор боротьби з рук Анатолія Чупилки, прапор зі словами, що уособлюють самого Анатолія, – «Воля України або смерть». Прапор з кольорами, що нагадують нам про Чупилку, який не шукав угодовства й компромісів. І саме в пам'ять про наших побратимів ми не дозволимо нинішньому олігархічно-ліберальному режимові амністувати терористів та грабувати українців, не зламаємося через нинішні політичні репресії, бо жертва Анатолія Чупилки та тисяч інших воїнів і революціонерів не може бути даремною! Я знаю, що якби наш побратим не загинув під Донецьком, то сьогодні він був би поруч із нами у боротьбі з кривавою диктатурою, боровся із беззаконням і сам, можливо, був переслідуваний, як і репресовані режимом учасники російсько-української війни. З іменем Тараса Шевченка, Степана Бандери й Анатолія Чупилки ми будемо нести чин та ідею українського націоналізму, національної та соціальної справедливості – і ми переможемо!».

Під час відкриття дошки відбулося вручення премії Анатолія Чупилки «Найкращому захисникові інтересів канівців – 2015», яку також започаткувала Канівська міська організація ВО «Свобода» на відзнаку найкращих чеснот Чупилки: непримиримість до несправедливості та захист інтересів земляків-канівців. Першим лауреатом премії став Микола Гаврилович Чорний за розробку та втілення проекту «Національний парк «Середньодніпровський». Після закінчення відкриття пам'ятної дошки присутні відвідали та поклали квіти до могили батька українського націоналізму – Тараса Шевченка.