А чим ближче до Карпат, тим шлях стає складнішим через сніг. Приймаюча сторона вже рахує збитки. Скільки туристів за останні два тижні відмовилися їхати у гори, чиновники достеменно не знають.

Але кажуть - випадки непоодинокі, насамперед - з дитячими групами.

«Кілька директорів баз доводили до нашого відома, що в них зриваються планові заїзди груп. Особливо до дня Святого Миколая – в Косівському районі», - скаржиться керівник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Наталя Гасюк.

У Івано-Франківській прокуратурі теж знають про проблеми туристичного бізнесу в регіоні. Тут кажуть: вже нагадали комунальникам про їхню роботу.

«Одне з комунальних підприємств Івано-Франківська – посадові особи неналежно виконували свої обов'язки по очищенню доріг. В поданні саме йшлося, щоб притягнути цих осіб до відповідальності.Працювали 14 машин, хоча кошти були передбачені на більше одиниць снігоочищувальної техніки», - пояснила прес-секретар прокурора Івано-Франківської області Людмила Гласова.

Втім відлига, яка триває впродовж останніх кількох днів, трохи покращила ситуацію для туристів. «Можна їхати. Туди дороги чисті. Навіть води на дорогах немає», - каже водій Роман.

Джерело: ТСН