Про це повідомляє «Deutsche Welle».

За даними поліції, ввечері в неділю озброєна група з близько 20 осіб у центрі міста напала на шістьох пакистанців. Двох з них було поранено та доправлено до лікарні. Пізніше п'ятеро осіб напали на 39-річного сирійця та поранили чоловіка.

У кельнській поліції зазначають, що протягом дня в місті зауважували групи осіб, які «цілеспрямовано шукали провокацій».

Після цього правоохоронці перевірили близько ста осіб, двох з яких було взято під варту, оскільки ті проігнорували застереження правоохоронців.

Поліція перевіряє, чи мають напади ксенофобські мотиви та чи пов'язані вони з нападами на жінок у Новорічну ніч біля Кельнського собору.

Раніше повідомляли, що 18 з 31 підозрюваного, пов'язаних зі злочинами, скоєними в Кельні на Новий рік, є шукачами притулку.

Як повідомляли, у вихідні в Кельні поліція розігнала мітинги антиісламістів та антифашистів.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вирішила скасувати свою поїздку на Всесвітній економічний форум у Давосі через напружену ситуацію з біженцями в країні.

Нагадаємо, що в ніч на 1 січня в центрі Кельна, біля головного вокзалу та поблизу Кельнського собору, групи чоловіків, чия зовнішність, як зазначає поліція, може вказувати на їхнє «арабське чи північноафриканське» походження оточили, напали та пограбували жінок.

Інформація про напади на жінок, пограбування та безлади, подібні до тих, що сталися в ніч на 1 січня в Кельні, надходять зі Швейцарії, Австрії та Фінляндії.