Південнокорейське урядове джерело у зв'язку з цим повідомило агентству «Yonhap», що існує високий шанс, що Північна Корея провела чергове ядерне випробування, приурочивши його до дня заснування країни. 

"Ведеться перевірка повідомлень про можливе проведення Північчю ядерного випробування", - наголошується в повідомленні. Епіцентр землетрусу знаходився близько до поверхні та в тому ж районі, де КНДР раніше вже проводила ядерні випробування.

Влада КНДР поки не підтвердила інформацію про землетрус, ні про проведення ядерного випробування. Дані з супутника демонструють підвищену активність в районі полігону, де Північна Корея проводила попереднє випробування в січні. Міністерство оборони Японії перевірить інформацію про можливе ядерне випробування КНДР, зазначає «ТАСС». 

Уряд Республіки Корея (РК) проведе екстрене засідання Ради національної безпеки у зв'язку з можливим здійсненням КНДР чергового ядерного випробування.

"Збори пройдуть в резиденції президента в Сеулі під головуванням прем'єр-міністра Хван Ге Ана", - сказав він, нагадавши, що Пак Кин Хе в даний час перебуває у закордонному турне. "Прем'єр у зв'язку з цим скасував всі інші заплановані на сьогодні справи", - зауважив представник адміністрації. Екстрену нараду також має намір провести влада Японії, яка також вважає землетрус в КНДР черговим ядерним випробуванням.