Про це йдеться у повідомлення прес-служби UBI.

Сьогодні усі об’єкти на різних етапах готовності. Але забудовник запевняє, що готовий завершити будівництво за планом – у 2015 році, у випадку своєчасного отримання кредиту.

«Компанія готова виконати взяті на себе зобов’язання щодо будівництва чотирьох об’єктів, за умови реалізації державно-приватного партнерства, передбаченого державною програмою підготовки України до європейського баскетбольного чемпіонату»,  –  відзначають у компанії.

Нагадаємо, згідно з проектом будівництва арен, інвестор взяв на себе зобов’язання вкласти 25% власних коштів у будівництво об’єктів, а 75% необхідної суми компанія-інвестор має отримати у якості державного кредиту, який компанія зобов’язалася виплатити протягом 5-7 років.

В компанії повідомляють, що вже інвестували у будівництво понад 500 млн. грн., а кредиту під державні гарантії так і не отримали.

«Переговорний процес щодо отримання кредитних коштів на будівництво арен продовжується. Умови та строки надання кредиту є відкритими питаннями для обговорення», – заявляє інвестор.

Раніше «Вголосу» повідомили, що на сьогодні будівництво на об’єктах сильно сповільнилось.

Як відомо, наприкінці минулого тижня стало відомо, що у 2015 році, через складну ситуацію, Україна не проводитиме Євробаскет, але  матиме пріоритетне право на проведення  чемпіонату у  2017 році.

В UBI сподіваються, що  протягом найближчих десяти днів делегація ФІБА Європи відвідає Україну для підписання  меморандуму про проведення в Україні європейський баскетбольного чемпіонату у 2017 році.

Нагадаємо, до Євробаскету-2015 в Україні мали збудувати 7 арен (дві в Києві та по одній в Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі і Харкові). Чотири з них – в Києві, Львові, Одесі та Дніпропетровську взялась будувати компанія United Basketball Investments, бізнесмена та голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.