Нещодавно у Комітеті виборців України оприлюднили показники відвідування нардепами засідань Верховної Ради, які відбулися у липні.

Зокрема, найвищі показники серед народних обранців “Слуги народу”, депутатської групи “Довіра” та “Європейської солідарності”.

У липні в Раді відбулося тринадцять пленарних засідань. 73% нардепів “СН” відвідали засідання, “Довіри” і “Європейської солідарності” – по 72 %, “Батьківщини” – 66 %, “Голосу” – 63 %.

За даними КВУ, найнижчі показники відвідування в липні встановили депутати групи “Партія “За майбутнє” та “Опозиційної платформи – За життя”. В середньому на засіданнях Ради були зареєстровані лише 59% депутатів “Партія “За майбутнє” та 57% депутатів ОПЗЖ.

У порівнянні із попереднім місяцем депутати ВО “Батьківщини” (+4%), “Слуги Народу” (+4%) та “ЄС” (+3%) стали частіше відвідувати засідання Ради. Натомість, депутати ОПЗЖ (-3%) та “Голосу” (-1%) дещо понизили свою активність”.

Загалом, за інформацією КВУ, в середньому в липні на засіданнях Ради було зареєстровано 293 народні депутати. Це дещо менше, ніж у червні, коли було зареєстровано 298 депутатів.

Інформація про відвідування за даними електронної реєстрації. Всього в липні відбулося тринадцять пленарних засідань ВР.

Як писав “Вголос”: