У китайській біофармацевтичній компанії Sinovac Biotech, яка створила вакцину проти коронавірусу, розповіли, за якої умови препарат продемонструє кращу ефективність.

Про це пише авторитетне видання Reuters.

Відповідно до останніх результатів клінічних випробувань, вакцина Sinovac продемонструвала ефективність майже 70%, тобто на 20% більше, ніж в попередні рази, у пацієнтів, які отримали плацебо або вакцину з різницею у три тижні.

Додамо, що подібний ефект зафіксували у 1394 пацієнтів.

Нагадаємо, що ще тиждень тому фахівці у Бразилії, де проводили клінічні випробування китайської вакцини, повідомили, що препарат від Sinovac Biotech продемонстрував ефективність 50,4%.

Відомо, що участь у клінічних випробуваннях взяли понад 9 тисяч добровольців, щеплення яким робили з різницею у два тижні.

Компанія-розробник Sinovac Biotech: що відомо

Біофармацевтична компанія Sinovac Biotech була створена у 2001 році. Наразі ця компанія є одним з найбільших виробників вакцин у Китаї.

Зокрема відомо, що біофармацевтична компанія створила вакцини проти гепатиту А і В, вірусів грипу та паротиту.

Варто зауважити, що однією з вагомих переваг препарату від Sinovac є те, його можна зберігати у звичайному холодильнику за температури від +2 до +8 С, на відміну від вакцини Pfizer.

Читайте більше актуальних новин України та світу: