Як повідомляє «112 Україна», про це йдеться в тексті документа.

Зокрема, пропонується передати кошти до 30 вересня 2017 року. Цілі, на які спрямують ці гроші, включають в себе навчання українських військових, придбання обмундирування, а також оборонної зброї.

Крім того, конгресмени готові направити кошти на різного роду підтримку, у тому - армії і національних сил безпеки України.

Згідно з документом, обсяг військової допомоги, виділеної Україні, повинен скоротитися в два рази. У 2016 році в оборонному бюджеті США на військову підтримку Україні закладалося 300 млн дол.

Пропонований законопроект має бути розглянутий палатою представників конгресу США. Надалі його повинен схвалити президент США.

Раніше, 2 лютого, голова комітету сенату США зі збройних сил Джон Маккейн запропонував президенту Дональду Трампу надати Україні «летальне озброєння» для допомоги в захисті її території від «подальших порушень з боку Росії і бойовиків».

За виконання законопроекту буде відповідати Пентагон спільно з Держдепартаментом. Палата представників конгресу проведе голосування вже 3 березня.

«Вголос»