Про це повідомив у мережі міський голова Конотопа Артем Семеніхін.

 

«Конотоп повернувся в 90-ті роки…Рекетир Кирій в кращих «шляхетних» традиціях людини, що живе «па-панятіям» бив жінок. І не просто бив, а на очах у поліції бив. За цим всім спостерігав і начальник поліції, відвертий злочинець, Войцеховський. Для довідки: Войцеховський – це не його справжнє прізвище. Справжнє Яшунін. В минулому пан Войцеховський працював в особистій охороні Януковича, а в часи війни на Донбасі намагався створити собі імідж суперпатріота, керуючи полком К-2», – зазначив Семеніхін.

 

Разом з тим, міський голова повідомив, що на відео вдалося зафіксувати моменти побиття жінок депутатами Конотопської міської ради та правоохоронцями. 

Так, на одному із роликів зафіксували, як місцевий радикал Спартак Сергієнко жорстоко б'є жінку-водія трамваю, яка 4 місяці не отримувала зарплатні.

Також є відео, на якому начальник поліції Войцеховський разом зі своїм колегою кидає жінку на асфальт.

Семеніхін наголосив, що за кілька днів усі ці відеоролики змонують у один фільм і покажуть загалу.

 

Раніше повідомлялося, що 27 червня Олександр Кирій разом зі своїми «тітушками» влаштував у Конотопі погром. Чоловіки напали на працівників трамвайного управління і побили секретарку Конотопської міської ради.

За словами міського голови Конотопа, Олександр Кирій – «в колишньому рекетир, є «сматрящім» по Конотопу і водночас співвласником приватних маршруток. Кирій неодноразово вимагав на сесіях міськради прийняти рішення про закриття трамваю».