Весілля одностатевої пари у британській королівській родині відбудеться вперше в історії. Церемонія запланована цього літа в каплиці маєтку Маунтбаттена в Девоні.

Про це повідомляє The Daily Mail., передає Таблоід.

Почесною гостею на весіллі стане екс-дружина лорда Івара, Пенні, з котрою вони лишилися добрими друзями. Чудові стосунки жінка має і з Джеймсом, а їхніх із Маунтбаттеном трьох дочок Койл тепер вважає і своїми дітьми.

Зі слів Пенні, саме дівчата запропонували, щоби тато знову одружився. Як розповів Джеймс, весілля буде «сучасним», без таких традиційних елементів, як розрізання торта і перший танець молодят.

«Нас проголосять партнерами у шлюбі, але сама церемонія буде дуже маленькою. Просто для дівчат, близьких родичів і друзів», – пояснив чоловік.

Організацією весілля займаються Девід і Пенні, котра вже два роки живе в Лондоні з новим чоловіком, айті-консультантом Девідом Хьорстом. 

А от представників королівської родини на весіллі не буде. Не приїде навіть принц Едвард, із котрим сер Івар дружить усе своє життя, і з яким вони хрестили дітей одне одного.

«Софі (Уессекська) та Едвард знають про наші плани, і вони дуже за нас раді. На жаль, вони не зможуть приїхати на весілля. Їхній розклад забитий на місяці вперед, вони далеко, але вони обожнюють Джеймса. Усі його обожнюють», – запевнив лорд Івар.

 

«Вголос»