Про це власкору «Вголосу» повідомили у прес-службі Ігоря Гузя.

«Близько 23:00 години мені повідомили, що невідомі в районі вулиці Тараса Боровця, 3 поширюють агітаційну листівку проти Ігоря Гузя. Це липова листівка на дуже хорошому папері, ідентична дизайнові та кольоровій гаммі агітаційним матеріалам кандидата», – сказала активістка штабу «Батьківщини» Майя Москвич.

Активісти та журналісти від «Батьківщини» під’їхали за вказаною адресою. Як з’ясувалося на місці події, кілька «виконавців» поширювали по поштових скриньках будинків контрагітаційні листівки. Коли провокаторів «застукали», стало відомо, що один з цих людей - кандидат у народні депутати від Комуністичної партії Михайло Кононович.

При запитанні: «Чому ви поширюєте листівки проти Ігоря Гузя?» - Михайло Кононович та люди, які були поруч із ним у відповідь відразу почали грубіянити. Сам Михайло Кононович пояснив свою присутність у під'їзді житлового будинку о 23:00 тим, що просто вирішив прогулятися. Цей факт було зафіксовано на відео. Злякавшись журналістів, провокатори втекли.

Листівки містять наклепницьку інформацію проти єдиного кандидата від опозиції по Ковельському виборому округу №21 Ігоря Гузя. У них стверджується, що нібито Ігор Гузь закликав не визволяти Юлію Тимошенко з в'язниці до 2015 року, оскільки це потрібно для перемоги на президентських виборах Арсенія Яценюка.

Зазначимо, що основним конкурентом Ігоря Гузя на окрузі є місцевий олігарх Степан Івахів. Очевидно, що комуністи вирішили таким чином допомогти олігарху в боротьбі проти Ігоря Гузя.