Про це інформує «УНН».

Спочатку Голуб відмовився говорити, яку саме інформацію він дізнався, однак на уточнююче запитання підтвердив, що ця інформація стосується лідера КПУ та фракції Петра Симоненка.

«Це непросте рішення, адже півжиття віддано партії. Але сталося так, що декілька днів тому у мене відбулася зустріч, внаслідок якої я дізнався шокуючу для мене інформацію, яку я, навіть перебуваючи у керівництві партії, не знав. Я не можу вам її розшифрувати, адже у партії залишається ще багато порядних та чесних людей, на яких це може відбитися. Але вона справді була шокуючою, а тому іншого вибору не було», — сказав нардеп.

Водночас Голуб наголосив, що вихід з фракції не означає вихід з партії.

«Ми вважаємо, що зважаючи на складну ситуацію, в якій опинилася партія, останнім часом її повинна очолити нова людина, і ми пропонуємо Спірідона Кілінкарова», — сказав він.

За словами Голуба, він та інші нардепи, які вийшли з фракції, вважають, що зміну керівника слід проводити швидко, адже партія стрімко втрачає підтримку.

«Якщо партія нас підтримає, почує нашу позицію, то ми повернемось до складу фракції і будемо продовжувати роботу. Якщо цього не станеться то безумовно ми почнемо розробляти інший лівий проект», — повідомив народний депутат.

Нагадаємо, що сьогодні з фракції ВРУ вийшли одразу 6 нардепів.