Хоча почуття людського визнання для о.Василя не мало жодної ваги. Він жив у мирі з Богом, щиро молився і служив Господу і найбільшою славою для нього була Божа ласка, любов і спасіння пастви, за яку так вболівав о.Вороновський. Він – воістину Божий чоловік і приклад безкорисного служіння Всевишньому, Церкві і громаді.

о.Василь Вороновський – унікальна людина, яка володіла надзвичайною позитивною енергією, неповторним Божим даром. Його не зламали цькування та переслідування, бо завжди і у всьому покладався лише на Господа Бога та його Святу волю.

Я щасливий, що з о.Василем ми є земляками і доля дозволила мені спілкуватися, радитися, сповідатися та приймати Святе Причастя з рук цього Божого чоловіка. Дякую Господу за наші теплі стосунки. І такі слова про отця може сказати кожен, хто хоча би раз мав можливість з ним спілкуватися або бути присутнім на Святій літургії за його участю. Щирою молитвою, безкорисною відданістю о.Василь допоміг десяткам тисяч людей і у молитві за прощення наших гріхів, ієромонах відійшов до Небесного Отця.

Сум, який огортає сьогодні, коли о.Вороновський вже відійшов у вічність, важко передати словами, бо ми втратили не лише духовного батька, наставника та друга, у кращий світ відійшла людина, яка була цілою епохою Української Греко-Католицької Церкви.

о.Василь Ворновський завжди буде поруч з нами і у небесній обителі проситиме Всемогучого Бога за спасіння наших душ. Вічна пам’ять про Вас, Всечесний отче!

Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Володимир КОЖАН,
депутат Львівської обласної ради