Офіційний речник МЗС Росії Марія Захарова офіційно заявила, що РФ може окупувати українські регіони, в яких розташовані російські дипустанови.

Про це Захарова заявила на брифінгу в Москві, повідомляє УНІАН.

Захарову запитали, чи не думали у Кремлі про перенесення російських дипломатичних консульств із Києва та Львова на окупований Донбас, оскільки зараз там постійно відбуваються акції протесту.

“Щодо того, що ви запитали, чи не було думки щодо перенесення кудись цих представництв, розумієте, наш нещодавній історичний приклад свідчить про те, що іноді не потрібне перенесення, а іноді так виходить, що змінюється статус дипломатичних представництв”, — сказала Захарова.

“У нас, приміром, було генеральне консульство в Сімферополі, а потім стало представництво закордонних справ у регіоні. Виходить ось так”, — додала речниця МЗС Росії.

Як писав “Вголос”, 25 листопада, через агресію РФ у Азовському морі під російським посольством у Києві зібрались активісти. Вони принесли під стіни дипустанови шини.

Також вночі під генконсульством Росії у Львові провели мирну акцію протестів. У зв’язку із цим у Львівській ОДА вирішили посилити охорону генконсульства РФ.

А в Одесі вночі активісти принесли під генеральне консульство Росії “закривавлені” тільники.