Про це розповіла журналістам прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

«У підозрюваного взято кров на аналізи. На даний час слідство ще не має офіційного висновку експертів, проте, за попередніми даними, у його крові алкоголю не було», – зазначила Дубовик.

За її словами, призвідник ДТП залишив місце ДТП самовільно.

«Проте, на цю годину у слідства немає доказів, що він мав намір втекти. Він залишив місце ДТП після того, як швидка допомога забрала потерпілих, і він сам також поїхав в лікарню», – додала Дубовик.

За її словами, підозрюваний був затриманий в день аварії, тоді він написав заяву про звільнення за власним бажанням.

«Підозрюваний тимчасово усунений від професійних обов’язків. Питання про його звільнення поки що не вирішено», – сказала Дубовик.

За її словами, до дверей лікарняної палати, де підозрюваний перебував деякий час з травмами легкого ступеню, був приставлений конвой.

«Сьогодні за рішенням суду він вийшов під заставу 28 тисяч грн. Прокуратура подала апеляцію, наполягаючи на обранні для нього запобіжного заходу у вигляді арешту», – додала Дубовик.

Як повідомляв раніше Укрінформ, 21 грудня у Харкові співробітник УБОЗ за кермом «Тойоти» не вписався в поворот і врізався у «Хюндай». На місці загинула 60-річна пасажирка «Хюндай». Через час у лікарні померла її 31-річна донька-водій «Хюндай». У реанімації ще перебуває 9-річна дочка водія.

Свідки запевняють, що правоохоронець мчав на швидкості 100 км. за годину і був п’яним.

Джерело: Укрінформ