Про це повідомляється на сайті голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

Внаслідок цього поранення отримали троє чоловік, усі госпіталізовані.

Також повідомляється, що сьогодні після 3-х годин ночі с. Кримське знову накрили «Градами» козаки так званого всевеликого войска донского. Частина села від протитуберкульозного диспансеру до центру вже вдруге за останні дві доби випалена «Градами», є прямі попадання в житлові будинки та двори.

«Пошкоджені кілька десятків хат (знесені дахи, повибивані вікна, побиті фасади), зруйновані гаражі та господарські прибудови, спалений шкільний автобус, що стояв у дворі водія, місцевого мешканця, – повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. – Місцеві мешканці вже кілька діб проводять ночі в підвалах, завдяки чому обійшлося без жертв та поранених. Зараз у Кримському знову перебиті лінії електропередач, немає ні центральної води, ні тепла, ні нормального зв’язку. Туди вже виїхали ремонтні бригади».

Під інтенсивним обстрілом опинилася й Станиця Луганська. Вчора в обід тут відновили подачу світла (якого не було три доби), центрального опалення та води, а після нічного обстрілу з артилерії та «Градів» мікрорайон Кондрашівка знову знеструмлений, тут пошкоджено принаймні кілька житлових будинків. У с. Нижнє Тепле поблизу Станиці артилерія ЛНР накрила кілька вулиць. Зруйновано три гаражі, пошкоджено двадцять приватних будинків. Зараз у селі немає електроенергії. Інформація про постраждалих з’ясовується.