Так, група F#ck Kazantip у фейсбуці за тиждень зібрала понад 2,5 тисячі підписників.

У групі розповсюджують заяви Маршунка на кшталт такої (увага, ненормативна лексика), а також обговорюють методи бойкоту. 

«[Наша] основна мета – це проінформувати громадськість. Також ми з дитячою наївністю продовжуємо вірити в справедливість і всіляко намагаємося сприяти її втіленню. Можливо , наше суб’єктивне розуміння справедливості відрізняється від розуміння людей, яким інформація подається перевернутою з ніг на голову, але ми вважаємо, що Нікіта повинен реально відчути, що бути мудаком – це не тільки приємно, але іноді і невигідно. Відчує він це тільки через падіння прибутку або збиток. На це і направимо свої зусилля. Відозви до його совісті чи моралі свідомо приречені, всі в цьому вже переконалися. Значить потрібно говорити на зрозумілій йому мові. Всі наші заплановані дії знаходяться, і будуть перебувати виключно у рамках закону. Ми спробуємо довести і собі і всім іншим, що мораль у демократичному світі іноді ще може якось впливати на процеси», – сказано в заяві групи.

Відзначимо, що після появи групи на сторінці фестивалю з’явилось звернення під заголовком: «Україно, ми тебе любимо».

Казантип – щорічний музичний фестиваль, який проходить у Криму. Раніше проходив на однойменному мисі, зараз переїхав на околиці Євпаторії. Музика в основному електронна. Відомий в першу чергу через лояльне ставлення до наркотиків.

Джерело: Фестивалі