«На цей момент на території автономії знаходяться близько 18 тисяч російських військовослужбовців, з них 6 тисяч – спецназ, в той час як відповідна міждержавна угода передбачає розміщення тільки 12,5 тисяч військовослужбовців», – повідомив Ігор Тенюх на зустрічі з послом Великобританії і Північної Ірландії в Україні Саймоном Смітом, повідомляє прес-служба Міноборони.

Тенюх також зазначив , що під час спілкування з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу отримав відповідь, що «військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації в Криму немає».

«Проте за наявною у нас інформацією, російська сторона порушила всі статті міждержавних домовленостей щодо функціонування Чорноморського флоту і його перебування на території України», – пояснив в.о. міністра оборони України.

У свою чергу, Сміт зазначив, що Великобританія продовжує серйозну і наполегливу підтримку зусиль України щодо припинення зовнішньої агресії, збереження територіальної цілісності та недоторканності української держави.

Раніше директор департаменту персоналу Держприкордонслужби України генерал-полковник Михайло Коваль повідомив, що в Криму знаходиться близько 30 тис. російських військовослужбовців.

Джерело: Інтерфакс-Україна