В анексованому Криму активісти міжнародного громадського руху #LiberateCrimea провели акцію "Тільки деокупація припинить репресії щодо кримських татар".

Про це повідомляють "Крим. Реалії".

Листівки з такою тезою активісти розклеїли в декількох населених пунктах Криму.

За словами організаторів, вони ініціювали проведення акції після чергових обшуків і арештів кримських татар на півострові, а також вироків російського суду щодо мусульман, затриманих у Криму.

"Кримські татари, не підтримавши псевдореферендум "про повернення в рідну гавань" півострова у 2014 році, стали мішенню для репресивної російської системи. З кожним роком репресії посилюються, але ми знаємо, що світло в кінці цього темного тунелю є - це деокупація Криму. Тільки це припинить репресії щодо кримських татар і людей інших національностей в Криму", - розповів кримський активіст руху #LiberateCrimea.

Представник руху #LiberateCrimea стверджує, що в Криму "продовжують зростати проукраїнські настрої на тлі розчарування в російських реаліях, прогресуючої бідності і несвободи".

Нагадаємо, що Чехія закликала Україну змиритися з окупацією Криму.

Додамо, Рада Євросоюзу офіційно продовжила до 23 червня 2020 року санкції, введені через окупацію Росією українського Криму.